USŁUGI DODATKOWE
359
page-template-default,page,page-id-359,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Usługi dodatkowe

Analiza działki

Przeanalizujemy działkę pod kątem MPZP lub WZ. (I nie chodzi nam tu o ciastko.)

Adaptacja projektu na działkę

Dostosujemy projekt do lokalnych przepisów, sprawdzimy grunty, sąsiedztwo i obszar oddziaływania budynku. (Wpasujemy się w zastany kontekst.)

Plan zagospodarowania terenu

Przygotujemy usytuowanie budynku na działce niezbędne do złożenia w urzędzie. (Weźmiemy pod uwagę charakter Twojej działki, jej ukształtowanie, nasłonecznienie, kierunki świata.)

Pełnobranżowy projekt

Dostosujemy branże z projektu gotowego: konstrukcyjne, sanitarne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Złożymy za Ciebie cztery egzemplarze w odpowiednim Urzędzie w celu uzyskania pozwolenia na budowę. (Ten punkt zawiera w sobie punkty 1, 2 i 3. )

Budowa + nadzór autorski

Skierujemy Cię do zaufanego wykonawcy i będziemy czuwać nad przebiegiem robót budowlanych. (W tym czasie Ty w spokoju możesz popijać swoją kawę.)

Powyższe usługi i opracowania dodatkowe są możliwe po objęciu ich odrębną umową.

Jeśli chcesz zlecić nam adaptację projektu na działkę oraz pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci dobrą cenę. Jeśli zdecydujesz się na realizację budowy domu przez naszą firmę wszystkie usługi masz w cenie domu.