Projekty domów szkieletowych
35
page-template-default,page,page-id-35,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Projekty domów szkieletowych

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas projekty domów szkieletowych odpowiadały konkretnym wymaganiom i oczekiwaniom klienta. Każdy przygotowywany przez nas projekt domu szkieletowego spełnia standardy domu energooszczędnego, możemy również wykonać projekt domu pasywnego i taki dom wybudować.

 

Zapytania o budowę domu prosimy wysyłać na mai lub telefonicznie

wyceny@mail.com

123456789

Projekt domu to ważna i duża inwestycja, a przemyślane decyzje projektowe prowadzą do satysfakcji i zadowolenia. Dobrze jest poznać architekta, któremu powierzamy swoje marzenia. Wierzymy, że odpowiednio długa faza koncepcyjna wpływa korzystnie na efekt końcowy. Chcemy pokazać Ci, że proces projektowy może być powodem do uśmiechu na twarzy i zabawą, dlatego angażujemy Cię do wspólnego projektowania z nami. Naszym celem nie jest przeforsowanie wizji architekta, a odkrycie tego, jak naprawdę pragniesz mieszkać. Tworzymy architekturę na miarę Twoich potrzeb – to właśnie Twoje pomysły i marzenia układają nam się w projekt. Projektujemy domy drewniane, proste i zdrowe. Jest to zgodne z naszym systemem wartości. Sami w takim mieszkamy.

ETAP I – PROJEKT KONCEPCYJNY

Poznaj szczegóły

Podczas pierwszego etapu współpracy jesteśmy jak detektywi. Przy pomocy rozmów, zdjęć, tablic inspiracji i szczegółowych ankiet, powoli bierzemy Cię pod lupę. Twoje rytuały dnia codziennego, potrzeby, upodobania, marzenia i plany na przyszłość. Chcemy wiedzieć, jak spędzasz czas wolny. Co Cię relaksuje. Jakie czytasz książki. Co lubisz, a czego nie. Na tym etapie zadajemy dużo pytań. Słuchamy i analizujemy Twoje odpowiedzi. Architektura szyta na miarę wymaga od nas bardzo dokładnego rozpoznania oczekiwań, które stanowią fundament dla całej koncepcji.

Na tym etapie opracowujemy dla Ciebie materiały takie jak:

 1. Tablica inspiracji, zbiór Twoich potrzeb i marzeń, które pomogą nam się trzymać  obranego kursu.
 2. Dwie koncepcje – czyli dwa różne pomysły na dom Twoich marzeń, którymi możesz dowolnie żonglować. Chcemy dać Ci możliwość sprawdzenia, w jakiej formie czujesz się najlepiej. Obiecujemy, że dowiesz się o sobie czegoś nowego i będzie to przyjemny proces.
 3. Finalna koncepcja, która stanowi fundament projektu budowlanego.

ETAP II – PROJEKT BUDOWLANY

Poznaj szczegóły

Działania na drugim etapie prowadzą do uzyskania pozwolenia na budowę. W tym okresie przygotowujemy dla Ciebie pełną dokumentacja projektową, na którą składa się nie tylko architektura, ale także projekty, za które odpowiedzialni są inni branżyści (konstruktor, instalator elektryczny, instalator sanitarny, etc.). Każda z tych osób wykonuje swoją część projektu, ale to my – architekci – koordynujemy współpracę i składamy wszystko w całość.

Zakres projektu budowlanego obejmuje pełną dokumentację projektową oraz wszystkie dokumenty, uzgodnienia, rysunki i opisy, niezbędne do zgłoszenia budowy lub złożenia wniosku o pozwolenie na budowę, takie jak:

 • projekt zagospodarowania terenu w granicach działki przeznaczonej na inwestycję, który obejmuje lokalizację obiektu (obiektów), elementy infrastruktury, ukształtowanie i zagospodarowanie terenu wraz z zielenią, umożliwiające funkcjonowanie obiektu (obiektów) zgodnie z wymaganiami władz lokalnych i inwestora
 • projekt architektoniczno-budowlany w formie opisowej i rysunkowej
 • projekt konstrukcyjny z obliczeniami statycznymi i schematami konstrukcyjnymi
 • projekty branżowe wewnętrznych instalacji sanitarnych: wod-kan, c.o., wentylacji
 • projekt branżowy wewnętrznych instalacji elektrycznych
 • charakterystyka energetyczna budynku

W zakres oferty nie wchodzi:

 • opracowanie mapy do celów projektowych
 • uzyskanie warunków przyłączenia do sieci
 • projekty przyłączy i sieci infrastruktury technicznej, energetycznej, gazowej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • ewentualne badania geotechniczne
 • koszty administracyjne
 • uzyskanie pozwolenia na zjazd na teren działki oraz uzgodnienie przebudowy zjazdu, w tym projektu zjazdu na działkę

ETAP III – NADZÓR NAD BUDOWĄ

Poznaj szczegóły

Podczas trwania prac jesteśmy z Tobą i cały czas trzymamy rękę na pulsie. Dbając o jakość architektury składamy ustaloną wcześniej liczbę wizyt na placu budowy – ich ilość zależy od wybranej przez Ciebe technologii.

Decydując się na współpracę z nami, od momentu wstępnej koncepcji, aż po budowę, zyskujesz spokój. Działamy zarówno imieniu inwestora – czyli Twoim – oraz swoim, dbając o jakość architektury, jaką tworzymy. Zależy nam na tym, aby efekt końcowy był spójny z projektem. Czyli najlepszej jakości.